با ویپ ایکس بیشتر آشنا شوید…

ما از سال ۱۳۹۶ فعالیت تخصصی را تنها در صنعت ویپینگ آغاز کردیم و بر خلاف بسیاری از فروشگاه ها ، فعالیت ما تنها به محصولات ویپینگ محدود است و در مجموعه ی ما ، خبری از تنباکو ، قلیان و سیگار نیست. چون ، انگیزه ی اصلی ما از آغاز قصه ی ویپ ایکس ، محافظت از بزرگ ترین سرمایه ما ؛ یعنی سلامت بود. به همین دلیل ، اولین روز شعار “با اطمینان اورجینال بخرید” را انتخاب کردیم و این آغاز راهی دشوار و چالش بر انگیز بود…

سلامتی ، از همه چیز مهم تر است

همه چیز از اینجا شروع شد. به باور ما ، سلامتی بزرگ ترین ارزش است و هیچ چیز جایگاهی برتر از سلامتی ندارد. اما متاسفانه ، در کشور ما سودجویی بسیاری از فروشندگان و نبود آگاهی کافی از سوی مصرف کنندگان ، ارزش سلامت را زیر پا گذاشته است. ما خود را در قبال سلامت مصرف کنندگان مسئول می دانیم . اگر از سیگار و قلیان به ویپینگ روی آورده اید ، پس به سلامت خود اهمیت می دهید و ما در عرضه ی محصولات اورجینال ، متعهد و سخت گیر هستیم. از کالیفرنیای آمریکا 🇺🇸 ، بریتانیا 🇬🇧 ، کوالالامپور مالزی 🇲🇾 و شهر های چین 🇨🇳 ، شبانه روز در تلاش برای همکاری هستیم تا روزی همه ی محصولات تقلبی را ریشه کن کنیم! در روزی های ابتدایی فعالیت ما ، مبارزه با محصولات تقلبی و Fake کار دشواری بود. اما امروز ، تشخیص آنها آسان است.

با بهترین برند ها همکاریم

برخی از همکاران ما

ما با برترین برند های دنیا در همکاری بلند مدت هستیم. این همکاری ، بسیار سازنده است و نه تنها نقش مهمی را در عرضه ی محصولات اورجینال ایفا می کند ، بلکه در کاهش قیمت پایانی محصول و حفظ تنوع نیز مؤثر است. ما با برند هایی همکاری می کنیم که با اهداف بلند مدت ما هم جهت هستند و در کنار هم ، در تلاش برای کاهش قیمت و مبارزه با محصولات تقلبی هستیم. محصولات بی کیفیت و در رده بندی های پایین تر از Premium در مجموعه ی ما جایی ندارند و شما می توانید با خیالی آسوده از کیفیت ، از ویپینگ لذت ببرید. ما به طور مداوم ، در تلاش برای گسترش همکاری با برند های معتبر بین المللی هستیم!

همه شایسته ی سلامت اند

در کنار عرضه ی محصولات اورجینال ، هدف دیگر ویپ ایکس ، کاهش قیمت محصولات ویپینگ است. در محصولات اورجینال ، ما همواره پایین ترین قیمت بازار را عرضه می کنیم و همواره برای کاهش قیمت محصولات در تلاشیم. فلسفه ی این هدف ، در گسترش استفاده از محصولات ویپینگ نهفته است. ما باور داریم که با کاهش هزینه های ویپینگ ، جمعیت مصرف کنندگان آن بیشتر می شود و عده ی بیشتری از سیگار و قلیان به گزینه های سالم تر مثل ویپ روی می آورند. ما همواره ملزومات DIY ( مثل کویل های دست ساز ، سیم ویپ و پنبه ی ویپ ) را که به کاهش هزینه ها کمک می کنند را در اولویت بالایی موجود داریم و هر سال قیمت محصولات ویپینگ را به طور مؤثری کاهش می دهیم.

بیش از ۴۳،۰۰۰ نفر با ما ویپینگ را آغاز کردند

بیش از ۵،۰۰۰ نقد و بررسی درخشان

همکاری رسمی با بیش از ۱۷ برند جهانی

هزاران نفر به ویپ ایکس اعتماد کرده اند

به جمع ما بپیوندید !

کانال تلگرام

از تخفیف های ویپ ایکس با خبر شوید

تخفیف ویژه محصولات بلک نوت تا ۱۰ اردیبهشتمشاهده همه
+