شیشه گلس ویپ

شیشه گلس ویپ

شیشه و گلس ویپ یکی از پر مصرف ترین لوازم جانبی ویپ است. به دلیل ظریف بودن آن ها و احتمال ضرب دیدگی ، معمولا یکی از پر درد سر ترین بخش ها هستند. این شیشه ها معمولا از جنس پیرکس و مقاوم در برابر دمای بسیار بالا هستند و تنها دلیل شکستن آنها ، ضربه های محکم ، فشار زیاد در هنگام باز و بسته کردن اتومایزر و همچنین تغییر ناگهانی و غیر معمول دما است. با استفاده از یک محافظ شیشه ویپ ، می توان ریسک شکستگی شیشه را تا ۶۰ درصد افزایش داد.

شیشه گلس ویپ

نمایش :
Filter

شیشه دووپو بلوتو Dovpo Blotto RTA Glass

5 ★
5 ★
از 2 نظر
5 ★
2
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
توضیح کوتاه

شیشه دووپو بلوتو ، شیشه پیرکس حبابی اورجینال با ظرفیت ۶ میلی لیتر برای اتومایزر آر تی ای Dovpo Blotto RTA است.

شیشه زئوس ایکس – زئوس دوئال Zeus X and Dual Glass

4.5 ★
4.5 ★
از 2 نظر
5 ★
1
4 ★
1
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
توضیح کوتاه

درباره شیشه زئوس ایکس

شیشه زئوس ایکس ، زئوس دو کانال ، از جنس متریال پیرکس ( مقاوم در برابر حرارت ) ، با شکل حبابی و ظرفیت ۵.۵ میلی لیتر طراحی و تولید می شود.

شیشه ویپرسو لوکس و اسکای سولو پلاس SKRR Glass

5 ★
5 ★
از 1 نظر
5 ★
1
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
توضیح کوتاه

درباره شیشه ویپرسو لوکس

این شیشه از جنس متریال با کیفیت Pyrex ( مقاومت بالا در برابر تغییر دما و حرارت ) برای اتومایزر مشهور SKRR و SKRR-S تولید می شود.

شیشه اتومایزر بلیتزن Geek Vape Blitzen Glass

توضیح کوتاه

شیشه اتومایزر بلیتزن ، یک شیشه پیرکس مقاوم در برابر حرارت و تغییر ناگهانی دما ، با ظرفیت ۵ میلی لیتر است که برای اتومایزر گیک ویپ بلیتزن ساخته می شود.

شیشه اتومایزر گاتا کیوپی دیزاین QP Design GATA Cap

توضیح کوتاه

شیشه اتومایزر گاتا کیوپی دیزاین ، یک کپ پلاستیکی از متریال PMMA با ظرفیت ۲ میلی لیتر ، برای اتومایزر QP Design GATA RTA است.

شیشه اسپایر پاککس Pockex

توضیح کوتاه

درباره شیشه اسپایر پاککس

شیشه اسپایر پاککس برای دستگاه مشهور و قدیمی Pockex با شیشه مقاوم پیرکس تولید می شود و دارای پوشش فلزی در اطراف آن است. رنگ فلز اطراف شیشه ی آن متفاوت است و در رنگ های استیل ، مشکی ، رز گلد و سفید تولید می شوند.

شیشه اسپایر کلیتو Aspire Cleito Glass

توضیح کوتاه

شیشه اسپایر کلیتو ، یک شیشه پیرکس ( مقاوم در برابر ضربه و حرارت ) تولید شده برای تانک اتومایزر کلیتو Cleito است و در صورت شکستگی ، می توانید از آن استفاده کنید.

شیشه استیک V9 مکس SMOK Stick V9 Max #8 Glass

توضیح کوتاه

شیشه استیک V9 مکس ، شیشه حبابی تولید شده از جنس متریال با کیفیت پیرکس ( مقاوم در برابر تغییر دما ) است و برای دستگاه اسموک استیک وی 9 مکس ساخته شده است.

شیشه اسموک TFV12 Prince

توضیح کوتاه

درباره شیشه اسموک تی اف وی ۱۲ پرینس

این شیشه برای دستگاه های با اتومایزر TFV12 Prince مثل اسموک جی پرایو دو لوکس ادیشن و اسموک ایکس پرایو طراحی و تولید شده است.

شیشه اسموک اسپشیز SMOK TFV8 Baby V2 #7 Glass

توضیح کوتاه

شیشه اسموک اسپشیز ، یک شیشه ی حبابی ساخته شده از متریال پیرکس با حجم ۵ میلی لیتر و با مدل TFV8 Baby V2 برای کیت اسموک اسپشیز است.

شیشه اسموک استیک پرینس بیبی SMOK TFV12 Baby #4 Glass

توضیح کوتاه

شیشه اسموک استیک پرینس ، یک شیشه حبابی ۵ میلی لیتری تولید شده از جنس متریال پیرکس ، برای اتومایزر TFV12 Baby ( استیک پرینس کیت ) است.

شیشه اسموک تی اف وی ۱۶ SMOK TFV16 #9 Glass

توضیح کوتاه

توجه : این شیشه با دستگاه جی پرایو ۳ سازگار نیست. شیشه اسموک تی اف وی ۱۶ ، یک شیشه حبابی شکل با حجم ۹ میلی لیتر ، ساخته شده از جنس متریال پیرکس برای تانک اتومایزر اسموک TFV16 است.