ویپ یوول UWELL

فیلتر ها

ویپ یوول ، یکی از برترین تولید کنندگان ویپ و پاد سیستم در دنیاست که از سال ۲۰۰۸ ، در کشور چین فعال است. این برند ، تولید کننده و مخترع بسیاری از تکنولوژی های امروزه ی ویپ است که یکی از اصلی ترین آن ها با نام تکنولوژی ™Pro-FOCS شناخته می شود و در دستگاه های مشهور آن مثل یوول نانچیکو پیاده سازی شده است. در این تکنولوژی ، با سه عامل اصلی یعنی کیفیت بالای مواد اولیه ، ترکیب انحصاری آلیاژ و همچنین مهندسی سیستم گردش هوا ، طعم دهی کویل و کارتریج ها بین ۲.۵ تا ۳.۵ برابر بهتر می شود. به طوری که پس از ویپینگ با محصولات ویپ یا پاد یوول ، دیگر هیچ دستگاهی را پسند نخواهید کرد !

یوول UWELL ، از سایر پیشتازان صنعت ویپینگ قدیمی تر و با تجربه تر است و تولیدات آن ، با نرخ خرابی بسیار پایینی ساخته می شوند. این کمپانی معمولا در هر سال ، حدود ۳ تا ۴ دستگاه را به بازار عرضه می کند که همگی آن ها با طرفداران بسیاری رو به رو می شوند و معمولا عمر کویل و کارتریج های آن ها ، بیشتر از سایر ویپ ها است.

ویپ ایکس نماینده ی انحصاری محصولات UWELL در ایران است و شما می توانید ویپ ، پاد ، کویل ، کارتریج و تمام لوازم جانبی این برند را ، به صورت کاملا اورجینال و اصلی خریداری نمایید. همچنین در صورت نیاز به مشاوره، می توانید با ما تماس بگیرید و یا در همین صفحه به صورت آنلاین چت کنید.

‫23 کالا
کانال تلگرام

از تخفیف های ویپ ایکس با خبر شوید