پاد ماد اسموک

فیلتر ها

پاد ماد های اسموک ، ویپ های دو کاره ، کوچک و خوش دست هستند که به طور هم زمان ، هم سالت نیکوتین و هم جویس معمولی را روی یک دستگاه پشتیبانی می کنند. این دستگاه ها همگی تنظیمات دارند و برخی از آن ها ، از باتری جداگانه پشتیبانی می کنند. مثلا اسموک فتچ پرو ، یک Pod Mod قدرتمند است که دارای یک درگاه باتری تکی 18650 است. در عوض اسموک نورد دو ، دستگاهی با باتری داخلی قدرتمند ( ۱۵۰۰ میلی آمپر ) است. اسموک تخصص در تولید دستگاه در شکل ها و طراحی های مختلف است و بازه ی بسیار متنوعی از کویل ها را برای پاد ماد هایش می سازد . شما می توانید کویل محبوب خود را از میان همه ی کویل های ساخته شده انتخاب کنید تا اطمینان پیدا کنید که برای نیکوتین انتخاب شده ، بهترین کویل را مصرف می کنید.

اسماک ، روی دو نوع مختلف کویل ، یعنی کویل RPM و کویل نورد اسموک به صورت تخصصی کار کرده تا بتواند رنج متنوعی از کویل های پنبه ای ، کوارتز ، سرامیکی ، مش و کلپتون را به مشتریانش ارائه کند. اگر به دنبال دستگاه دو کاره بدون تنظیمات ، اما با کیفیت مناسب و قیمت پایین می گردید ، اسموک نورد را بررسی کنید.

شما می توانید تمام Pod Mod های تولید شده توسط برند SMOK را در همین صفحه مشاهده کنید. همچنین یک فایل صوتی آماده کرده ایم که می توانید برای اطلاعات بیشتر ، به آن گوش دهید :

راهنمای خرید ویپ

‫23 کالا
کانال تلگرام

از تخفیف های ویپ ایکس با خبر شوید

تخفیف محصولات اسموک ؛ فرصتی برای خرید دستگاه جدیدمشاهده همه
+