کارتریج بی ۱۰۰ گیک ویپ Geek Vape B100 Pod

ضمانت اصالت کالا 0 امتیازمشاهده دیدگاه‌ها
تومان160,000
در یک نگاه

توجه کنید : این قیمت برای هر عدد کارتریج است و در صورت نیاز به یک بسته کامل ، ۲ عدد سفارش دهید.

کارتریج بی ۱۰۰ گیک ویپ ( بوست پرو ۲ ) ، یک کارتریج ۴.۵ میلی لیتری پلاستیکی با پشتیبانی از کویل های سری P ( کویل بوست پرو ) است.

کارتریج بی ۱۰۰ گیک ویپ ، یک کارتریج استاندارد پلاستیکی برای پاد ماد بی ۱۰۰ گیک ویپ است. این کارتریج ، با ظرفیت ۴.۵ میلی لیتر ، از کویل های سری P گیک ویپ پشتیبانی می کند. کویل بوست پرو گیک ویپ یا همان کویل های سری P ، کویل های مشی هستند که برای مصرف جویس معمولی با کام دهی و طعم دهی بی نظیر طراحی شده اند. این کارتریج پلاستیکی ، از متریال با کیفیتی به نام PCTG تولید می شود. این پلاستیک ، از بروز مزه ی پلاستیکی مانند هنگام ویپینگ جلوگیری می کند و عمر بیشتری نسبت به پلاستیک های دیگر دارد. از این کارتریج می توانید بر روی دستگاه Geek Vape B100 استفاده کنید.

این کارتریج با چه دستگاه هایی سازگار است ؟

  • پاد ماد بوست پرو ۲ ( بی ۱۰۰ ) گیک ویپ Geek Vape Boost Pro 2 ( B100 )

کویل های بوست پرو ، در مقاومت های مختلفی تولید می شوند اما به دلیل مقاومت پایین ، پیشنهاد ما تنها به استفاده ی جویس های معمولی بر روی این کارتریج است. بوست پرو مناسب مصرف سالت نیکوتین نیست.

پیش از استفاده از کویل ها ، بخوانید :

پیش از استفاده از کویل خشک ، لازم است مرحله ای به عنوان آب بندی و راه اندازی اولیه کویل را انجام دهید. به این منظور، کویل را در کارتریج خود نصب کنید ، جویس خود را پر کنید و حدود ۱۵ دقیقه صبر کنید. در طول این زمان ، از استفاده از دستگاه خودداری کنید. این کار با هدف جذب بهتر مایع انجام می شود و در غیر این صورت ، کویل شما می سوزد و طعم سوختگی حس می کنید.

اصلی ترین علت سوختن کویل ، راه اندازی سریع و بدون Prime کویل خشک است.

مشخصات کارتریج بی ۱۰۰ گیک ویپ

  • کارتریج با ظرفیت ۴.۵ میلی لیتر
  • پشتیبانی از کویل های سری P
  • اتصال آسان به دستگاه
  • قابلیت پر شدن از بالا
  • ساخته شده از متریال PCTG
  • ساخت کشور چین Made In China
  • ساخت کمپانی گیک ویپ Geek Vape

سلامتی شما برای ویپ ایکس ، جایگاه بسیار ویژه ای دارد. کلیه محصولات موجود در ویپ ایکس دارای ضمانت اصالت کالا هستند و شما می توانید با خیالی آسوده ، کلیه محصولات اورجینال Geek Vape را خریداری نمایید.

نظرات کاربران

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

تومان160,000

از تخفیف های ویپ ایکس با خبر شوید