کارتریج وینکس ام ۱ گیک ویپ Geek Vape Wenax M1 Pod

ضمانت اصالت کالا 0 امتیازمشاهده دیدگاه‌ها
در یک نگاه

توجه کنید : این قیمت برای هر عدد کارتریج است و در صورت نیاز به یک بسته کامل ، ۴ عدد سفارش دهید. 

کارتریج وینکس ام ۱ گیک ویپ ، یک کارتریج استاندارد ۲ میلی لیتری برای پاد سیستم وینکس ام وان گیک ویپ است و در دو مقاومت ۰.۸ و ۱.۲ اهم عرضه می شود. به همراه هر کارتریج خریداری شده ، یک فیلتر کاغذی به عنوان لبی نیز عرضه می شود.

کارتریج وینکس ام ۱ گیک ویپ ، نام خانواده ای از کارتریج های کمپانی گیک ویپ برای پاد سیستم وینکس ام وان این شرکت است. این کارتریج ، ظرفیت ۲ میلی لیتری دارد و از نوعی پلاستیک با کیفیت به نام PCTG ساخته شده است. این متریال ، مقاومت بالایی در برابر حرارت و حلال های خوراکی مثل VG و PG دارد. این پلاستیک با کیفیت ، از بروز طعم و مزه ی پلاستیکی در هنگام ویپینگ جلوگیری می کند. کارتریج های ام وان ، از پلاگ سیلیکونی کناری پر می شوند و به صورت آهن ربایی و مگنتیک ، به دستگاه متصل می شوند. این کارتریج ها ، به همراه یک فیلتر لوله ای ( به عنوان لبی ) عرضه می شوند. این فیلتر ، کام دهی نرم و تقریبا بدون هر گونه اسپیت بکی ( پاشش جویس در دهان ) را فراهم می کند.

این کارتریج با چه دستگاه هایی سازگار است ؟

  • پاد وینکس ام وان Geek Vape Wenax M1

کارتریج های وینکس ام وان ، در دو مقاومت ۰.۸ و ۱.۲ اهم تولید می شوند. این مقاومت ها ، تنها برای مصرف سالت نیکوتین پیشنهاد می شوند. اگرچه شما می توانید از جویس هم بر روی آنها استفاده کنید ، اما باید انتظار نشتی و کاهش عمر کویل را داشته باشید.

پیش از استفاده از کارتریج ها ، بخوانید :

پیش از استفاده از کویل خشک ، لازم است مرحله ای به عنوان آب بندی و راه اندازی اولیه کویل را انجام دهید. به این منظور، کویل را در کارتریج خود نصب کنید ، جویس خود را پر کنید و حدود ۱۵ دقیقه صبر کنید. در طول این زمان ، از استفاده از دستگاه خودداری کنید. این کار با هدف جذب بهتر مایع انجام می شود و در غیر این صورت ، کویل شما می سوزد و طعم سوختگی حس می کنید.

اصلی ترین علت سوختن کویل ، راه اندازی سریع و بدون Prime کویل خشک است.

مشخصات کارتریج وینکس ام ۱ گیک ویپ

  • کارتریج با ظرفیت ۲ میلی لیتر
  • تولید شده در مقاومت های ۰.۸ و ۱.۲ اهم
  • اتصال آسان به دستگاه
  • قابلیت پر شدن از پلاگ سیلیکونی کنار کارتریج
  • ساخته شده از متریال PCTG
  • ساخت کشور چین Made In China
  • ساخت کمپانی گیک ویپ Geek Vape

سلامتی شما برای ویپ ایکس جایگاه بسیار ویژه ای دارد. کلیه محصولات موجود در ویپ ایکس دارای ضمانت اصالت کالا هستند و شما می توانید با خیالی راحت ، کلیه محصولات اورجینال Geek Vape را خریداری کنید.

نظرات کاربران

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

از تخفیف های ویپ ایکس با خبر شوید