کارتریج Caliburn

فیلتر ها

کارتریج Caliburn یک سری از کاتریج های مصرفی برا پاد کالیبرن یوول است. این سری ، شامل دو مدل مختلف کارتریج با مقاومت های ۱.۲ و ۱.۴ اهم می شوند و برای تولید آنها ، کمپانی UWELL از تکنولوژی Pro-FOCS بهره گرفته است. این تکنولوژی ، با ترکیبی از استفاده آلیاژی خاص و همچنین با مهندسی سیستم گردش هوای داخل کارتریج ، به طعم دهی بی نظیری منجر می شود. به جرئت می توانیم بگوییم که روی تمام کارتریج های Pro-FOCS ، شما طعم دهی تا ۳.۵ برابر بهتری را تجربه خواهید کرد.

بدنه ی این کارتریج از جنس پلاستیک PCTG است که به عنوان نوعی از پلیمر خاص ، به هیچ عنوان تغییری در طعم و مزه ی سالت داخل پاد ایجاد نمی کند. همانظور که می دانید ، کمپانی یوول تا کنون دو دستگاه از خانواده کالیبرن به نام های Caliburn معمولی و Caliburn KOKO تولید کرده که کارتریج فابریک Caliburn ، از نوع ۱.۴ اهم بوده و کارتریج فابریک سری KOKO ، از نوع ۱.۲ اهم می باشد. اما شما می توانید هر مدل از کارتریج های ۱.۲ اهم یا ۱.۴ اهم را ، چه روی کوکو و چه روی کالیبرن معمولی استفاده کنید.

مشخصه ظاهری کارتریج Caliburn مقاومت ۱.۲ با ۱.۴ اهم چیست؟

کارتریج کالیبرن که دارای مقاومت ۱.۲ اهم است ، دارای یک کفه ی قرمز رنگ بوده و کام دهی آن ، کمی بیشتر و تنفس آن ، کمی بسته تر ( MTL ) است. اما کارتریج ۱.۴ اهم ، کفه ی مشکی رنگ دارد. این کارتریج ، کام دهی کمتری دارد و در عوض ، تنفس قوی تر دارد.

‫2 کالا

از تخفیف های ویپ ایکس با خبر شوید